Kaptan Amerika 2: Kış Askeri – Captain America 2: The Winter Soldier izle

-

Captain America: The Winter Soldier

Kaptan Amerika 2: Kış Askeri – Captain America 2: The Winter Soldier izle
Kaptan Amerika 2: Kış Askeri – Captain America 2: The Winter Soldier Filminin Konusu: S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu kötü niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. Fakat kısa süre sonra kendilerini hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar. Kaptan Amerika 2: Kış Askeri – Captain America 2: The Winter Soldier izle, Kaptan Amerika 2: Kış Askeri – Captain America 2: The Winter Soldier full izle, Kaptan Amerika 2: Kış Askeri – Captain America 2: The Winter Soldier Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Kaptan Amerika 2: Kış Askeri – Captain America 2: The Winter Soldier hd izle, Kaptan Amerika 2: Kış Askeri – Captain America 2: The Winter Soldier 2014 izle

Kaptan Amerika 2: Kış Askeri – Captain America 2: The Winter Soldier filmini sitemizden Captain America 2: The Winter Soldier adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 136 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.212
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı