Kalpazanlar – Die Fälscher izle

-

Die Fälscher

Kalpazanlar – Die Fälscher izle
Kalpazanlar – Die Fälscher Filminin Konusu: II. Dünya savaşı sırasında Nazilerin, savaşın tek galibi olabilmek için yaptıkları ahlakdışı işlerden biri de; sahte para basarak diğer ülke ekonomilerini çökertmektir. Bu iş için kurdukları gruba, el sanatları ve kalpazanlık konusunda çok iyi olan Salomon Sorowitsch da dahi ederler. Sefaletten kurtulan yaşamlarına rağmen, içinde bulundukları durum onları rahatsız eder. Ahlakdışı işler yapan insanlarla yaptıkları iş birliğinden duydukları utanç, onları vicdanlarıyla karşı karşıya getirir. Kalpazanlar – Die Fälscher izle, Kalpazanlar – Die Fälscher full izle, Kalpazanlar – Die Fälscher Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Kalpazanlar – Die Fälscher hd izle, Kalpazanlar – Die Fälscher 2007 izle

Kalpazanlar – Die Fälscher filmini sitemizden Die Fälscher adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
Yorum Alanı