Jumanji: Vahşi Orman – Jumanji: Welcome to the Jungle izle

-

Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Vahşi Orman – Jumanji: Welcome to the Jungle izle
Jumanji: Vahşi Orman – Jumanji: Welcome to the Jungle Filminin Konusu: 4 liseli genç, okul müdürü tarafından ceza olarak okulun bodrum katını temizleyip düzenlemekle görevlendirilir. Eşyaları düzenlerlerken Jumanji adında oldukça eski bir video oyunu bulurlar. Ancak oyunu oynamaya başladıklarında oyun tarafından yutularak oyundaki çılgın dünyaya düşerler. 4 genç, oyunda seçtikleri karakterlere dönüşmüşlerdir ve kendilerini müthiş bir maceranın içinde bulurlar. Jumanji: Vahşi Orman – Jumanji: Welcome to the Jungle izle, Jumanji: Vahşi Orman – Jumanji: Welcome to the Jungle full izle, Jumanji: Vahşi Orman – Jumanji: Welcome to the Jungle Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Jumanji: Vahşi Orman – Jumanji: Welcome to the Jungle hd izle, Jumanji: Vahşi Orman – Jumanji: Welcome to the Jungle 2017 izle

Jumanji: Vahşi Orman – Jumanji: Welcome to the Jungle filmini sitemizden Jumanji: Welcome to the Jungle adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 119 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.329
  • BEĞEN: 4
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı