Doktor Jivago – Doctor Zhivago izle

-

Doctor Zhivago

Doktor Jivago – Doctor Zhivago izle
Doktor Jivago – Doctor Zhivago Filminin Konusu: 1917 Sovyet Devrimi öncesi ve sonrasını yaşıyan bir burjuva aydını dr.jivago'nun özküsü. Devrimle birlikte inandığı tüm değerler silinip yerine yeni sistemin gelişi dr. Yuri Jivago'nun hayatını alt üst eder. savaşın acımasızlığını yaşayan dr. bir yandan da iki kadın arasında kalır.. Doktor Jivago – Doctor Zhivago izle, Doktor Jivago – Doctor Zhivago full izle, Doktor Jivago – Doctor Zhivago Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Doktor Jivago – Doctor Zhivago hd izle, Doktor Jivago – Doctor Zhivago 19655 izle

Doktor Jivago – Doctor Zhivago filmini sitemizden Doctor Zhivago adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      MB 21 Eylül 2021 00:47:17

    Müthiş bir film. Çok dokunaklı…