Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 izle

-

Furious 7

Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 izle
Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 Filminin Konusu: Letty'i geri alan ekip artık tamamen huzurludur fakat kaybettikleri ekip arkadaşları da olmuştur. Bunlardan biri de Han'ın sevgilisi Gisele Harabo'dur. Öldüğü bilinen Owen Shaw ise bir hastahane'de komadadır. Bunun haberini alan ağabeyi Deckard Show yani İngiltere'nin en büyük suçlusu kardeşinin intikamını almak için Han'ı öldürüp bir de Dom'un evine bomba yollayınca büyük bir savaş patlak verir. İki tarafta birbirlerini bulmak isterler. Bu istekler onları Ramsay adındaki bir hacker'ın geliştirdiği tanrının gözü isimli sistem için yarışacaklardır. Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 izle, Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 full izle, Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 Türkçe Dublaj, Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 izle, Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 2015 izle

Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 filmini sitemizden Furious 7 adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 137 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 958
  • BEĞEN: 3
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
10.0
Toplamda 5 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı