Faydasız ve Aptalca Bir Hareket – A Futile and Stupid Gesture izle

-

A Futile and Stupid Gesture

Faydasız ve Aptalca Bir Hareket – A Futile and Stupid Gesture izle
Faydasız ve Aptalca Bir Hareket – A Futile and Stupid Gesture Filminin Konusu: Mizah dergisi National Lampoon'un yükselişi ve bitişinin anlatıldığı filmde, derginin kurucu ortağı olan zeki ve sorunlu Doug Kenney'in yarattığı medya imparatorluğu işleniyor. Faydasız ve Aptalca Bir Hareket – A Futile and Stupid Gesture izle, Faydasız ve Aptalca Bir Hareket – A Futile and Stupid Gesture full izle, Faydasız ve Aptalca Bir Hareket – A Futile and Stupid Gesture Türkçe altyazılı, Orijinal Dİl izle, Faydasız ve Aptalca Bir Hareket – A Futile and Stupid Gesture hd izle, Faydasız ve Aptalca Bir Hareket – A Futile and Stupid Gesture 2017 izle

Faydasız ve Aptalca Bir Hareket – A Futile and Stupid Gesture filmini sitemizden A Futile and Stupid Gesture adında orijinal ismiyle'de bulabilirsiniz. Film ile ilgili görüşlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz. İstediğiniz filmlerinde sitemizde olması için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda filmin altına bir yorum bırakmanız sorunun en kısa süre içerisinde düzeltilmesine yardımcı olacaktır. Sinema filmlerinin ortak noktası Filmyani.com iyi seyirler diler.
  •  Süre: 101 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 996
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yorum Alanı